top of page

Hakkımızda

dekoratif logo

Biz Gallardo olarak, yıllarca biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuzla işimizi hep en iyi şekilde ve severek yaptık. Bu nedenle de ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından bizimle ortaklık kurarak güvenli, bol kazançlı ve kaliteli projelerde pay sahibi olan yatırımcılarımızın birikimlerini hep en üst noktalara taşıdık.
Büyük veya küçük ölçekli olması fark etmeksizin, yatırımcılarımızın birikimlerini bir araya getirerek onlara sıfır riskle yüksek getirili yatırım olanakları sağladık.

SEMİH GEÇER

Gallardo İnşaat Gayrimenkul LTD.ŞTİ kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Adalet ve Uluslararası ilişkiler mezunu olan GEÇER; İnşaat sektörünün yanı sıra Basketbol, Jimnastik gibi alanlarda sporcu yetiştirip  Bölgesel Bayan Basketbol Ligi Takımı Gallardo Spor Kulübünün de başkanlığını yapmaktadır.

2009 yılında Emlak sektörüne giriş yapan ve bugüne dek başarı dolu birçok projeye imza atan Semih Geçer; inşaat  sektöründe konut ve iş yerleri olmak üzere 40’dan fazla projeyi yatırımcılarına teslim etti.

İhtiyaca yönelik projeler geliştiren, müşterilerinin tercihlerini esas alarak konforlu yaşam alanı oluşturan, müşteri memnuniyetini önemseyen; Semih Geçer modern ve yenilikçi yaklaşımı ile Ankara’da dikkat çeken; Vizyon Tower, Etimesgut Ahi Mesut, Eryaman 2+1 konsept projeleri, Şaşmaz Projesinin bizzat yönetiminde ve tamamlanmasında görev aldı. İş disiplini ,vizyonu ve iletişim başarısı sayesinde yatırımcılarına güven sağladı, sağlıyor.

Hem yurt içi hem yurt dışında bulunan müşterilerimizin mevcut yatırımlarını büyütmeye ve yeni yatırım olanaklarına, doğru adımlarla yol almaya devam ediyor. GALLARDO GROUP olarak geldiğimiz noktada, bu kıymetli başarının haklı gururunu yaşıyoruz.

bottom of page